Passion.
People.
Pride.
The Wacker Neuson Group is an international family of companies and a leading manufacturer of light and compact equipment. The Group offers its customers a broad and deep portfolio of products, a wide range of services and an efficient, global spare parts service. The product brands Wacker Neuson, Kramer and Weidemann belong to the Wacker Neuson Group. In 2020, the Group achieved revenue of EUR 1.6 billion, employing around 5,500 people worldwide.
dceřiná společnost WACKER NEUSON SE, patřící mezi přední světovévýrobce stavební mechanizace přijme uchazeče na pozici:
SERVISNÍ MECHANIK pro středisko Praha
YOUR DUTIES AND RESPONSIBILITIES
Co Vás čeká
Vaším úkolem bude provádění servisních oprav, pravidelné údržby stavební techniky a stavebních strojů.
YOUR PROFILE
Jaké znalosti a vlastnosti byste měli mít:
  • vyučen nebo odborné středoškolské vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném oboru
  • znalosti mechanických oprav (zkušenosti se servisem stavební mechanizace výhodou)
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • schopnost samostatné práce
  • trestní bezúhonnost
WE OFFER
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • příležitost zvyšovat svojí kvalifikaci formou školení a vzdělávání
  • zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
  • odpovídající platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
Kontaktní adresa pro odpovědi: lukas.snetivy@wackerneuson.com. Bližší informace můžete získat na telefonním kontaktu +420 725 801 689.
Become part of a global success story.
Get ahead at the Wacker Neuson Group.
We offer you a responsible position within an international group that upholds the values of a mid-size family business. Flat hierarchies, high dynamics and quick decisions offer you the framework within which you can fully utilise your capabilities.
counter-image